Події останнього часу дають підстави стверджувати, що переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявили високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію. Це є свідченням системної виховної роботи педагогічних колективів навчальних закладів, серед таких є і Ягільницька загальноосвітня школа Чортківського району.

Завдяки патріотичному настрою, напередодні світлого свята Воскресіння Христового, за сприяння директора школи Андія Зайло організовано купівлю автомобіля в зону АТО. 9 квітня 2015 р. шкільний колектив разом із громадськістю села та представниками інших шкіл району вишикувалась на урочисту лінійку, присвячену посвяті та відправленню автомобіля на Схід. Участь у заходах взяли перший заступник голови РДА Валерій Запухляк, начальник відділу освіти Чортківської РДА Ірина Гулька та парох села отець Олег, який освятив автомобіль та поблагословив у щасливу дорогу. Напередодні дня відправлення автомобіля вчителі та учні школи дружньо ліпили та варили вареники для воїнів АТО. Учні школи писали листи, складали вірші, малювали малюнки, щоб підтримати наших мужніх захисників. Адже усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.
На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у зоні АТО, схиливши голови, присутні пом’янули їх хвилиною мовчання.
Під оплески та вигуки «Слава Україні! Героям слава!» автомобіль відправили у далеку дорогу на Схід, – повідомляє прес-служба РДА.

11

12