15 квітня, у середу, о 14.00 год. у Білівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району відбудеться презентація книги про село Петра Федоришина “ВАЖКИЙ КОЖУХ, АЛЕ СВІЙ”. Організатори заходу запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій презентації!

Петро Степанович Федоришин народився 20 липня 1949 року в с. Біла Чортківського району. У 1966 році закінчив Білівську середню школу, а після служби в армії вступив на факультет журналістики Львівського держуніверситету ім. І. Франка, який закінчив з відзнакою в 1976 році.
З 1976 року працює в тернопільській обласній газеті «Вільне життя». Кореспондент, завідуючий відділом, заступник редактора, а з 1990 року – редактор газети. Водночас викладає історію світової літератури на кафедрі журналістики Тернопільського національного педуніверситету ім. В. Гнатюка.
Доцент. Кандидат філологічних наук. У 2001 р. захистив кандидатську дисертацію з історії української журналістики. Автор кількох книг і численних публікацій у періодиці. Майстер спорту СРСР із самбо (1976), володар чорного пояса з карате (1990).
У 2012 році світ побачила книга Петра Федоришина “У водовертях Серету”. У цій книжці через призму авторських спостережень, суджень, історичних документів та хронік, спогадів людей розповідається про історію найбільшого села Тернопільщини — Білої Чортківського району Від глибокої давнини до сьогодення, від століття до століття в контексті мину­лого України автор веде мову про життя села, найважливіші події, про його жителів. Чимало сторінок присвячено духовній, національно-патріотичній та просвітницькій діяльності в Білій.
Книга ілюстрована малюнками, фотографіями, копіями найважливіших документів, рукописів і вона вже встигла зацікавити всіх, кому не байдуже минуле рідного краю.