Метою діяльності Чортківської районної партійної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» є сприяння формуванню та вираженню політичної волі жителів Чортківщини та участь у розбудові в Україні відкритого громадянського суспільства на засадах демократичності, свободи, самоврядності, верховенства права та покращення добробуту громадян.

Під час Революції Гідності члени Чортківської районної партійної організації Політичної партії «Удар Віталія Кличка», разом з активними громадянами Чортківщини, які є щирими прихильниками діяльності організації, брали активну участь у боротьбі за демократію, свободу, справедливість та право жити в  незалежній Українській державі.

Чортківська районна партійна організація Політичної партії «Удар Віталія Кличка», керуючись єдиною амбіцією «Все для Миру і для стабільності в державі», своєю добросовісною та жертовною працею зробила свій непосильний внесок у проведенні прозорих та демократичних виборів Президента України та народних депутатів України.

Однак, на превеликий жаль, ми глибоко стурбовані конфронтаційними процесами, які мають місце у громадському середовищі Чортківщини під час формування місцевої виконавчої гілки влади.

У час, коли Українська держава переживає складний період державотворення: війна на сході країни, зруйнована економіка, спустошена державна казна, знецінення гривні, кабальні тарифи на комунальні послуги, потрібна сильна, професійна та патріотична влада на всіх рівнях.

Затягування призначення керівника району у час війни та великої небезпеки втрати незалежності Української держави є неприпустимо.

Чортківська районна політична організація «Удар Віталія Кличка»,  виражаючи волю жителів Чортківщини, звертається до місцевих представників Президента України, які фактично несуть політичну відповідальність перед жителями Чортківщини за формування виконавчої гілки влади з часу обрання Президентом України Петра Порошенка, вжити негайних заходів щодо призначення голови Чортківської райдержадміністрації за принципами прозорості, відкритості, професійності та патріотичності.

 За рішенням Ради Чортківської районної політичної організації «Удар Віталія Кличка» Олександр ХОТЮК, голова районної організації.

5 коментарів

 1. olko

  Старт даний. Місцеві партійно-мафіозні клани розпочали підготовку до виборів.

 2. Ірина

  І що в нас за люди такі? Лиш би тільки людина десь засвітилася – починають обливати брудом…І хочемо добра нашій країні..А де воно має взятися? Починаймо з себе! Бо то що ми пишемо про людину – показує не її, а нас…!

 3. Микола

  Олександр Хотюк написав щось. Аж дивно, він такий ніякий по житті.

 4. ЛЕСЬ БІдний

  А що вже порошенківці і кличкісти в районі між собою почали “кулачні ” бої? ну як завжди………….нема на то ради, так всі хочуть до влади