Я, Стадник Олександр Михайлович, прийняв рішення балотуватися на посаду Чортківського міського голови на виборах 25 жовтня 2015 року.

На вибори йду шляхом САМОВИСУВАННЯ, бо переконаний, що посада міського голови не є політичною, а є господарською. Міський голова повинен бути рівновіддалений від усіх політичних партій і співпрацювати із депутатами, які прийдуть в міську раду, займатися не політикою, а вирішувати нагальні проблеми, які потребують негайного вирішення в життєдіяльності міста.
Йду на вибори САМОВИСУВАННЯМ, тому що не хочу на посаді міського голови бути представником вузькопартійних інтересів будь-якої із партій, а прагну представляти інтереси усіх жителів міста, забезпечити нормальне функціонування усіх підрозділів, установ і організацій міської ради задля того, щоб Чортків став містом комфортним для життя, містом Європейським, з новим обличчям.

Минулого вже не змінити… Майбутнє побудуємо разом!

Я переконаний, що об’єднавши зусилля, ми відродимо славу величного Чорткова – міста, яке заслуговує на кращу долю; міста, яке повинно бути завжди квітучим, потопати не в смітті, а в квітах, мати гарні парки і зони відпочинку як для молоді, так і для людей старшого покоління, мати європейські дороги і тротуари, майдани і вулиці; міста, яким було б приємно прогулятися як вдень, так і в темну пору доби.
Висуваючи свою кандидатуру на посаду Чортківського голови, я хочу запропонувати громаді міста себе як людину, яка має великий досвід: господарський (багато років працював в реальному секторі економіки, був керівником на підприємстві), адміністративний (працював на посадах голів Чортківської РДА і районної ради), бюджетний (працюю головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету).
Я, як менеджер, забезпечу реалізацію усіх тих завдань, які ставить на даному етапі громада, бо розумію що потрібно робити, знаю, як потрібно робити і бачу, за рахунок чого це все можна зробити.
Тому, звертаючись до Вас, шановні жителі міста, прошу підтримати саме мою кандидатуру і проголосувати за мене на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року!
        Майбутнє нашого міста в наших руках!
               СЛАВА УКРАЇНІ!

4 коментарі

 1. Володимир Погорецький

  Чому видаляються наклепницькі коментарі? Видаляються і будуть видалятися усіляке словесування липових коментаторів, які вказують не своє прізвище, посилають їх з не існуючої електронної пошти. Хочете щось заперечити/сказати зателефонуйте спочатку до головного редактора – такі правила гри перед місцевими виборами. Телефони є на сайті журналу.

 2. Сергій Крупа

  Чому коментарі видаляєш? адмінко! правда не подобається?

 3. oksana frankiv

  Я звичайна жителька Чорткова п1дтримую Олександра Михайловича 1 п1дтверджую його порядн1сть 1 людян1сть,.

 4. Наталя Душка

  Cтадник – кандидатура,яка дійсно потрібна нашому місту.всіх розсудливих людей прошу його підтримати,бо інакше знову виберемо такого, що будемо жаліти. Давайте дамо шанс порядній людині!