Позавчора, 25 вересня, у глядацькій залі Чортківського районного будинку культури ім. Катерини Рубчакової відбулася зустріч з Лесею Мудрак, відомою поетесою, критиком, перекладачем, секретарем Національної спілки письменників України.

Зливою оплесків зустріли чортківці дорогу гостю. Київська поетеса презентувала свою нову книжку «ТекС-ТИ-ЛЬ & Libido» – поезії, переклади, переспіви, прозові етюди та поділилася творчими планами. А їх у літераторки – навіть не перелічити.
Насамперед поблагословив цей творчий захід доктор теологічних наук о. Василь Погорецький, а потім знана поетеса розповіла глядачам про власну творчість, читала вірші, відповіла на всі поставлені їй запитання.
Зауважимо, що Леся Мудрак має власне світобачення. Вона вільно почувається в улюбленому, розкутому говірному вірші, в поезіях, в прозі, в ритмічній прозі, схильна не тільки до яскравих несподіваних метафор, а й філософічних медитацій екзистенічного сенсу. Так може написати людина лише з добрим і чуйним серцем. Чортківцям приємно зізнаватись, що поетеса влилася у “золотопекторалівські ряди”: її прізвище відтепер читачі зможуть побачити ув оновленому складі редколегії журналу “Золота Пектораль”, а ще Леся Мудрак разом з головним редактором часопису Володимиром Погорецьким будуть працювати над розвоєм літературної школи у нашому місті.
Зустріч, яку організували директор районного будинку культури Йосипа Овод та начальник міського відділу культури Ірина Радко відбулася в теплому дружньому колі.
Підсумовуючи сказане, можна стверджувати, що Чортків полюбив Лесю Мудрак, а Леся Мудрак полюбила Чортків.

Надія Сасанчин,
власкор журналу “Золота Пектораль”,
фото Марії Погорецької.

fISWKcHThDU

S-Spz19fyX4

8gd5M61RbD4