Найкривавіші події цього тижня розгорнулися на Донеччині: російські війська вдерлись на територію нашої держави. Жорстокі бої велися навколо Іловайська, других районів області. Там частини добровольчих батальйонів та підрозділи збройних сил потрапили у вороже кільце. Вони чекали підкріплення, важкої техніки, але вона не дійшла…

Чорна звістка дісталася сьогодні й Чортківщини: у Великоновосілківському районі Донецької області загинув 27-річний житель села Росохач Чортківського району Денис Громовий, старший оператор гранатометника, боєць 3-го батальйону 51-ї механізованої бригади артилерійського   самохідного   дивізіону. Батько Дениса – учасник бойових дій в Афганістані. Удома, в Росохачі, на тата й чоловіка не дочекались два синочки (2 і 6 років) і дружина Галина. Старший син сьогодні пішов у перший клас. День Знань у сільській школі перетворився на день жалоби.
Із зони АТО надходять інші тривожні новини, що мають відношення до наших земляків, але їх ще треба перепровіряти. Наразі мешканці Росохача і районного центру чекають на домовину із нашим загиблим воїном. Усі деталі “Золота Пектораль” повідомить згодом, коли з’ясуються усі обставини загибелі Дениса Громового, нашого краянина, захисника Вітчизни. Єдине можемо сказати, що втрати на східному фронті вже сьогодні вимірюються десятками людських життів.
Ми всі повинні пам’ятати тих, хто загинув за нашу свободу. Це вони ціною власного життя рятували (рятують) у боях і своїх побратимів, і нас з вами.
Сподіваємось, що пам’ять про них у наших серцях житиме вічно.

6 коментарів

 1. Орест

  Який траур? Кожного дня в парку музика- новий старий клуб колись клітка потім Чикаго, тепер парк клуб, малі діти без прав їздять на дорогих мотоциклах…Можливо, воєнкому варто до цих енергійних молодиків придивитись? Пізна ніч а ще музика грає, невже всім байдуже?

  В країні біда, в країні війна,
  А в парку танцює п’яна шпана.
  Змінили назву, лишили нутро,
  розпусти брудне кубло…
  І як гинуть солдати у зоні АТО
  Чортківським мажорам плювати на то

  До ранку ллється дешеве вино,
  Хто в клубі той не піде у зону АТО…
  Мама в талії дасть гроші на то,
  щоб гинули інші у зоні АТО…
  Як гроші зайві й веселе життя,
  Пам’ятай про тих в кого цього нема.

  мама мажора заплатить за все,
  щоб купив права й виїхав на шосе,
  та не своєю смертю помре
  той хто купив без шолому права…
  Світитиме сонце, ростиме трава…
  Але в новому світі їм місця нема…