Останні чотири місяці наша країна пережила дуже трагічні події, які ще називають революцією “Гідності”. Від рук кривавого диктатора й окупанта України загинуло більше сотні героїв. Тепер їх називають з гордістю “Небесна Сотня”.

Це герої, які поклали своє життя задля збереження незалежної України. В багатьох сім’ях це були годувальники. Залишилось чимало дітей-напівсиріт, сиріт й дітей, батьки яких отримали пораннення на Майдані. Звідси й пішла громадська ініціатива – створити умови для безкоштовного відпочинку-реабілітації цих дітей за кордоном. Такий проект виник у Кракові, що у Польщі, де також лікуються поранені з Майдану.
Організатором виступило “Товариство Приятелів України”, під патронатом мера Кракова – Яцека Майхровського та за підтримки таких засобів масової інформації, як “Порт Європа”, “Місячник Краків” й “Львівська Газета”.
Проект буде відбуватись в два етапи. Спершу молодь, а потім діти. Перший тур стартує з 28 квітня до 4 травня. Наступний – відбудеться у червні. Діти прибудуть до Кракова, де будуть проживати на протязі туру. Харчування спонсорується рестораном “Українські Смаки в Кракові”, а лікування – “Копальня Солі у Велічці”. Крім цього, будуть організовані зустрічі з ровесниками з Польщі, ознайомлення з польською та європейською культурою.
Фінансування проекту відбуватиметься з коштів, які може надати будь-який громадянин на номер рахунку. Крім цього, кошти з благодійного концерту теж будуть залучені для проекту з реабілітації та відпочинку дітей, поранених та загиблих героїв Майдану. Надалі потрібно залучати спонсорів, оскільки ще не зібрані кошти на організацію червневого туру. Більше інформації на сторінціwww.facebook.com/dziecimajdanu

Іван Слюсарчук