Яструбу ніколи не стати голубом миру. Сьогодні весь світ у шоці від гуманітарної вистави Путіна. Країна – агресор, яка  уже «заковтнула» територію українського Криму та хибно вважає, що це довершений історичний факт, країна, яка уже масово незаконно перевозить «гуманітарну» зброю через український кордон на сході нашої держави для вбивства найманцями Кремля українців, вирішила видати себе під миротворця і нині нав’язує нам новий гуманітарний конвой.

Сотні вбитих та тисячі поранених у зоні АТО, перелякані очі  донбаських дітей та сльози матерів і вдів по всій Україні, весь демократичний світ спостерігають за цією виставою метою якої може бути військова та інша  підтримка терористів і посилення ескалації на Сході України. Адже «актор-підполковник КДБ» Путін є сильним у такого масштабу інтригах. Тому нашим першочерговим завданням є якнайшвидше зняти з нього «маску».
Відмовившись вчора передати, так званий, гуманітарний вантаж на кордоні у Харківській області, Росія маневрує, та чекає слушного часу для створення інциденту на її користь. Мета Путіна щодо України відома.
Нам не потрібні російські харчі. Україна в змозі самостійно нагодувати не лише Донбас і Луганськ, але й Росію.
А «гуманітарного російського пороху та куль»  ми вже наїлися.
Тому в цій ситуації Україні вкрай необхідна виважена  і сильна політика  діючої влади та  чітка позиція щодо того, що гуманітарну допомогу Україна  може приймати виключно в рамках міжнародного права і лише від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.
Слава Героям!З нами Бог і Україна!

Народний депутат України,
заступник голови партії «За Україну!»  Іван Стойко