Відразу після того, як Олександр Турчинов оголосив про розпуск фракції комуністичної партії (не України), бо українською політичною силою вона ніколи не була, мені згадалися пророчі слова великої української патріотки  світлої пам’яті Слави Стецько. Будучи вагомим та дієвим  парламентарем світового рівня, вона звертаючись до нас у 2002 році, сказала: «Хлопці, ви дочекаєтеся, коли їх, комуністів,  у Верховній Раді та в українському політикумі не буде».

З сьогоднішнього дня розпочалась нова історія незалежної України.
Нарешті сталося!  Почуті  голоси мільйонів українців – жертв голодомору 1932-1933 років, тих, хто знищений кривавою сектою «леніна-сталіна»  у Гулагах та Сибірах, або загинув від рук тієї «домашньої нечисті», яка найменувала себе комуністами.
Серед тисяч родин примусово вивезених до Сибіру була і моя родина як по батьковій, так і по материній лінії.
Цинічне знущання та фізичне знищення всіх тих, хто просто був українцем та боровся за волю і незалежність своєї держави сягало неймовірних розмірів та кликало до відновлення історичної справедливості через десятиліття до нас – живих!
І хоча атеїстична брехлива сатанинська комуністична сутність  розповзалася по усіх куточках України, палила церкви і знищувала патріотів, вільний дух українського народу та тверду віру у краще незалежне майбутнє своєї держави – здолати не спромоглася.
Згадаймо Крути та Базар, всіх тих Великих українців, які своїм життям заплатили за наше сьогодення та майбутнє – Бандеру, Петлюру, Коновальця, вояків УПА, шестидесятників та героїв теперішнього часу – святу Небесну Сотню і тих українських вояків, яких ми втрачаємо майже щодня у боях за Україну.
Зважаючи на всі злочини, які вчинили комуністи проти народу України, як у минулому столітті, так і тепер, прямо в українському парламенті підтримуючи окупацію Криму Росією та терористів на Донбасі – час розплати настав!
Злочинна комуністична партія, яка є і завжди була маріонеткою держави – агресора Росії не має права на існування.
Твердо вірю, що недалеко той час, коли комуністи постануть перед справедливим міжнародним трибуналом та сповна будуть покарані за десятки мільйонів знищених і ненароджених українців, за всі чорні злочини проти України і проти всього людства.
Слава Україні!

      
                                                       Народний депутат України,
                                                       заступник голови політичної партії «За Україну!»
                                                       ІВАН СТОЙКО