Ще не стихли добре церковні дзвони, що скликали людей на майдани щойно пролилася перша українська кров, ще пече біль по втраті Небесної Сотні, а вже рвуться материнські серця від розпуки по втраті своїх дітей на Сході України. І кінця-краю не видно нашим стражданням.

А вороги не дрімають і, використовуючи кожен промах або недостатньо впевнені дії нової влади, розхитують ситуацію зсередини.
Уже знову заворушилися колишні і нинішні, явні і приховані регіонали. Піднімають голови ті, котрі ще недавно сиділи підібгавши хвоста по норах і «дурках».
Активізувалися «політичні мігранти» – група чинуш, що переходять від партії до партії, зважаючи на їх рейтинги, особливо напередодні якихось чергових виборів. До речі, в кінці жовтня 2015 року мають відбутися вибори до органів місцевого самоврядування. Тож вони за всяку ціну знову хочуть втриматися і повернути собі владу.
Але найжорстокішого, найболючішого удару в спину України завжди завдають так звані «свої», котрі «косять» під патріотів-демократів, але жодного разу за вже майже чверть століття не сказали своє «ганьба» «колишнім» чи «папєрєднікам».
Та варто комусь з дійсно патріотичних сил добратися хоч до якогось щабля влади, як проти нього відразу починається відверта боротьба. Когось, менше твердого, їм вдалося підкупити золотом, когось обманом заманити в своє коло, а там добре підпоїти і виставити на сміх людям. А якщо хтось не піддавався на такі «уловки», проти нього починалася брудна інформаційна війна. В соцмережах та інших ЗМІ появлялися заказні брехливі статті, в яких подавалася відверта брехня та перекручені факти.
Та тільки не врахували вони, що люди змінилися після Революції Гідності. Ну не купуються вони більше на такі дешеві трюки, а звертаються до нас, районного проводу Конгресу Українських Націоналістів (заступник голови Чортківської райдержадміністрації Іван Віват є головою Чортківської РО КУН) з вимогою відреагувати і припинити це неподобство.
Цією заявою провід Чортківської районної організації Конгресу Українських Націоналістів звертається до жителів Чортківського району з проханням не вірити і не реагувати на статті подібного змісту, бо і Конгрес Українських Націоналістів вв’язуватися в такого роду полеміку не буде. Вважаємо це недостойним заняттям для українського націоналіста!

За дорученням проводу Чортківської РО КУН
заступник голови Чортківської РО КУН (М. Фойдюк)

2 коментарі

  1. Микола Невідомий

    Лишилося в районі два пройдисвіти – Фойдюк і Віват, які сховалися за КУНом, а толку з них як кіт наплакав. отож бо і заява ця ні до чого!