Білівський сільський голова Володимир Шматько переміг на виборах Чортківського міського голови. За нього, згідно попередніх даних, проголосували 45 відсотків чортківських виборців. Друге місце зайняв висуванець “Свободи”, директор гіманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського Роман Пахолок.

Древні говорили: переможців не судять! У моєму розумінні, коли мова заходить про вибори до місцевих органів влади: судять і переможців, і переможених. Переможених, мається на увазі притомних чортківців, бо непритомних у Чорткові – хоч греблю гати. Білівський війт (місто ще не може розродитися порядними людьми, господарниками, благодійниками) прийшов до влади і завів за собою “силолюдей” шляхом самопіару і  неявкою (високою!!!) виборців, розіграв виборну кампанію, як по нотах.
Дивно, що громадські активісти, спостерігачі від різних партій, які поміж себе, а не на “камеру” божаться про фальшування виборів у Чорткові, не викликали міліцію для затримання порушників виборчого процесу. Лише тепер, коли вибори відбулися, бездоказово починають говорити про “фальсифікацію” – від “паротягів ріжної конструкції” до “підкупу” виборців та членів виборчих комісій, про “ваговистих наставників”, котрі опосередковано допомагали дістатися “владного корита” одного із гурми таких похотенців. Вибір вами і за вас зроблено, чортківці. Тепер замість того, щоб посипати голови попелом, краще насипте собі солі на одне місце – тоді ваші мізки краще працюватимуть…

Володимир Погорецький.

2 коментарі

  1. Петро

    Більш достойнішого ніж Володя Шматько знайти не реально!!!!! Людина з великої літери без перебільшення з великим добрим серцем дійсно патріот до глибини душі . Честь і хвала !!!!!! Дай вам Бог багато багато років!!!!!!! Як би в Україні більше було таких людей ми жили би в раю!!!!!