Депутатами Чортківської районної ради стали кандидати майже від усіх політичних партій, крім “УКРОПУ”, що балотувались на місцевих виборах 25 жовтня.

За попередніми підрахунками, пальму першості отримала політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 20 відсотків, 19 відсотків набрала партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» на третій сходинці – 13 відсотків, політична партія «Сила Людей» – 12,2, політична партія «Народний контроль», політична партія Народний Рух України, Радикальна партія Олега Ляшка – 7, політична партія «Українська Галицька партія» – 6,15 відсотків (слідкуйте за уточненнями!).
За результатами виборчих перегонів у Чорткові очікуються цікава за складом районна рада – від “ґавра до динозавра”. Не зрозуміло, що нас очікує попереду: яка політична сила візьме на себе роль лідера та ініціативу об’єднати в одну, але чисельну команду строкатий люд – депутатів від різних політичних партій? Хто буде в опозиції до чинної влади місцевого розливу? А найцікавішим кульмінаційним моментом у цій всій райрадівській веремії безперечно буде розподіл владних посад: голови, заступника і т. д. Нам залишається тримати кулаки, щоб нові депутати обрали керівників районної ради, які мають модерне віяння і харизму.