На веб-сайті «Золотої Пекторалі» для  коментування статей  встановлені наступні правила:  в коментарях забороняється нецензурна лексика, лайки, образи на адресу авторів; коментар повинен стосуватися суті викладеного матеріалу; особа, яка залишає (критичний!!!) коментар, повинна себе ідентифікувати, тобто підписати власні прізвище та ім’я, а не ховатися за видуманими іменами чи псевдонімами (не підписані коментарі адміністратором і модераторами сайту будуть видалятися).

А нещодавно адміністратор сайту поїхав за кордон, то відтепер усі коментарі буде читати головний редактор журналу. Тому, не ображайтеся, шановні краяни, якщо ваші опуси не будуть надруковані, а попередні, під окремими публікаціями, видалені. Це жорстко, але справедливо, бо перед майбутніми виборами до місцевих органів влади потік неправдивої інформації збільшиться в рази. Ймовірно, що “Золота Пектораль” зовсім відмовиться від такої практики (це наше право!) як коментування сторонніми особами тих чи інших матеріалів. Усі деталі за телефонами, які є на веб-сайті журналу.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Як показує практика, окремі читачі «Золотої Пекторалі» полюбляють, прикриваючись видуманими іменами, поливати брудом своїх опонентів, людей, яких не сприймає їхня природа та уява. Для «зливу» негативної інформації пропонуємо використовувати такі засоби масової інформації, де підтримується інша форма ведення дискусії.

Завчасно вдячні всім за вияв розуміння і підтримки.