Вчора на площі Чорткова відбулось чергове велелюдне Народне Віче, навіяне днем глибокого смутку, нестримним болем за Героїв Майдану. Смерть і сльози, насилля і жорстокість, скалічені тіла і понівечені душі наших співвітчизників – це спільне для нас усіх горе…

Віче уже традиційно розпочалося з поминальної панахиди, яку відслужили чортківські священики. Крім того, під час мітингу присутні хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих на столичному Євромайдані.

Промовці (шкода, що на сцену майже кожного дня виходять одні і ті ж самі особи, здебільшого, політики та рядові урядники, а інтелегенція міста чогось вичікує у затінні!) на мітингу говорили про необхідність збереження цілісності нашої держави і недопущення братовбивчої війни, яку спровокували кремлівські посіпаки – вірні пси товаріща Путіна, закликали самоорганізовуватись і їхати в столицю нашої держави для боротьби із цим диктаторським, антиукраїнським режимом. Відрадно, що і чортківська міліція готова захищати, про це вона заявляла і раніше, інтереси громади, служити своєму народові, а не зграї злочинців.

Також звучали заклики до необхідності зміни представників чинної влади на різних рівнях.

Виступаючі наголошували, що рано чи пізно бандитський режим Януковича впаде і буде створено справжню українську народну владу і справді європейську Україну.

IMG_6718

IMG_6717

IMG_6714

IMG_6691

IMG_6698

IMG_6710