Станом на вечір понеділка, 24 лютого, невпізнаними залишаються чотири тіла загиблих в протистояннях 18-20 лютого в центрі Києва. Про це в ефірі “5 каналу” повідомила представник ініціативи Євромайдан SOS Марія Маковецька.

“У морзі на Оранжерейній знаходиться два тіла з Будинку профспілок”, – сказала Маковецька.

Крім того, за її словами, волонтери намагаються встановити особи ще двох загиблих в протистоянні силовиків і мітингувальників на Майдані. Вони опитують Самооборону і “Правий сектор”, однак поки що марно.

При цьому Маковецька повідомила, що зараз ініціатива організовує допомогу як сім’ям загиблих активістів Майдану, так і силовиків. “Ми допомагаємо всім, це наш обов’язок”, – додала вона.

Як повідомлялося, перші вбивства учасників акції протесту на Майдані відбулися 22 січня 2014 року: тоді під час наступу “Беркута” на Грушевського були вбиті Сергій Нігоян, Михайло Жизневський і Роман Сеник. У той же день від тортур помер Юрій Вербицький. Після того ще кілька активістів померли в лікарнях від отриманих поранень.

Крім того, 18-20 лютого на Майдані у зіткненнях активістів і силовиків загинули близько 100 осіб, яких пізніше назвали Небесною сотнею.