Таким побачив наш сивочолий, святково-новорічний Чортків відомий на рідних теренах митець – фотокореспондент  газети «Голос народу» Орест Лижечка, член Національної спілки фотохудожників України і член Національної спілки журналістів України, роботи якого заслужили визнанння у багатьох країнах світу. За плечима митця – стоять серйозні здобутки, про це, зокрема, засвідчують численні публікації про його бурхливу творчість в українських та закордонних ЗМІ, персональні виставки у виставкових залах.

 Його душа, на відміну від окремих чортківських чиновників, підприємців, місцевих депутатів, привладних/приблудних “неуків”, які за роки української незалежності вкрали вже все, що можна було вкрасти у цьому надсеретовому місті, спотворити його архітектуру, вихолостили дух старовини, зґальтували високу культуру, завжди тягнеться до краси і гармонії навколишнього світу. Митець захоплює своїм ясним розумом, невичерпним оптимізмом, жертовною любов’ю і віданністю високому мистецтву. Творчий стиль Ореста Лижечки зримо відповідає його характеру, стилю життя, внутрішній сутності. Роботи фотохудожника зачаровують тихою елегійністю і спокійною світлою вмиротвореністю, бо вони створені його добрим серцем.

One Response

  1. віра

    Тарас Капуста з Романом Чортківським продали навіть кінотеатр в центрі міста, то про що ще можна говорити. А Чортківський, коли був головою районної ради, викупив військовий госпіталь і там живе – розбудував вже так, що ого-го.