Шановні чортківчани! Щиро дякую всім, хто віддав свій голос за мене на виборах міського голови. Дякую усім, хто підтримав мене свідомо, гідно, без підкупів і підлості!

Виборчу кампанію я провів чесно, прозоро і відповідально. Залишався і залишаюся самим собою, ніколи не загравав з людьми і не обманював їх, не обіцяв того, чого виконати не в силах. Спасибі за підтримку небайдужих, розумних і порядних людей!

Запевняю, що владу потрібно не тільки обирати, але й контролювати. Громада повинна шляхом систематичних зустрічей та звітності питати обранців про їхню роботу, про дотримання та виконання передвиборчих обіцянок. Головне завдання суспільства на сьогоднішній момент – це щоб люди, які при владі, слухали народ, а не вирішували власні питання. Прийшовши на вибори, Ви не маєте після цього спокійно розійтись по домівках і нічого не робити далі. Віддаючи свій голос і обираючи владу, Ви повинні усвідомлювати, що разом з тим Ви берете на себе відповідальність за те, що будуть робити обрані Вами на посадах, які ви їм довірили. Ви зобов’язані контролювати владу на місцях!

Вірю в Україну та українців!

Із вдячністю та повагою, ОЛЕКСАНДР СТАДНИК

One Response