На веб-сайті «Золотої Пекторалі» для коментування статей встановлені наступні правила: в коментарях забороняється нецензурна лексика, лайки, образи на адресу авторів; коментар повинен стосуватися суті викладеного матеріалу; особа, яка залишає (критичний!!!) коментар, повинна себе ідентифікувати, тобто підписати власні прізвище та ім’я, а не ховатися за видуманими іменами чи псевдонімами (не підписані коментарі адміністратором і модераторами сайту будуть видалятися).

Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.
Як показує практика, редактор і кореспонденти “Золотої Пекторалі” завжди підписують свої публікації власними прізвищами, але окремі читачі нашого веб-сайту полюбляють (на наш погляд, так чинять справжні боягузи!!!), прикриваючись видуманими іменами, поливають брудом своїх опонентів, людей, яких не сприймає їхня природа та уява. Для «зливу» негативної інформації пропонуємо активним коментаторам використовувати такі засоби масової інформації, де підтримується інша форма ведення дискусії.
Завчасно вдячні всім за вияв розуміння і підтримки.

Редакція журналу «Золота Пектораль»

2 коментарі

  1. Володимир Погорецький

    Цитата: “Коментар повинен стосуватися суті викладеного матеріалу; особа, яка залишає (критичний!!!) коментар, повинна себе ідентифікувати, тобто підписати власні прізвище та ім’я, а не ховатися за видуманими іменами чи псевдонімами (не підписані коментарі адміністратором і модераторами сайту будуть видалятися)”. Ще раз наголошую: “КРИТИЧНИЙ!!!”. Добродії, я не хочу (вже навчений гірким досвідом) через ваші, нехай і правдиві коментарі, але підписані чужими прізвищами та псевдонімами, ходити в суди, платити кошти зі своєї кишені за “уривання честі” тієї чи іншрї особи. Дякую за розуміння.

    • Петро

      А як на рахунок коменту “СИЛА ГРОШЕЙ? Чи на нього правила не поширюються?