16 березня минув рік, як було утворено ГО “Громадський Майдан ” у Чортківському районі. Активісти, патріоти, правдолюбці об’єдналися навколо Олега Степановича Барни, який нині є депутатом Верховної Ради України, а в той час був просто представником чортківської громади і твердо вірив, що настала пора змінювати країну.

Його позиція була підтримана досвідченими громадськими діячами краю В.Мармусом, В.Чепигою, В.Саварином, П.Батрином, Л.Хадзагаровим. Олег Степанович Барна – виходець з простого народу, тому, незважаючи, що сьогодні представляє інтереси краян у Парламенті, часто проводить зустрічі з виборцями округу, вирішує проблемні питання. Він був з нами на Майдані під час Революції Гідності, добровольцем пішов в АТО, і навіть, будучи парламентарем, не забуває своїх бойових побратимів. Нещодавно приїхав з АТО, з під Маріуполя, був там чотири дні.
Їздив із хлопцями із Заліщицької самооборони Юрієм Гурським, Богданом Фенюком, Ігорем Федірко, Андрієм Красієм, Тарасом Гриником та з Борщівської самооборони – Олександром Степовим. Відвозили для наших земляків автомобіль “Мінівен” для 25 аеромобільної бригади, речі, продукти, прибор нічного бачення для зенітно-ракетної бригади в Дніпропетровську та Тернопільського батальйону «Збруч» під Маріуполем. Олег Барна зазначив, що бойовий дух та патріотизм у українських військових знаходяться на вищому рівні.
Саме Барна, скажу без перебільшення, започаткував волонтерську діяльність в районі. Його слова: «Ми робимо це туди, щоб було спокійно тут”, «Не допомагаєш армії, допоможи тим, хто допомагає армії!»
Розуміємо, що діяльність ГО «Громадський Майдан» повинна бути орієнтована на довготривалу боротьбу за зміну системи з чіткими діями протягом цього і наступних років: розгортання боротьби проти системи у кожному селі, місті та області, захист можливості вільного вибору у 2015 році. Бурхливий перебіг подій в Україні за час з початку Євромайдану до краху режиму Януковича, раптової анексії Криму Росією і нинішньої ситуації фінансово-економічного колапсу держави та вторгненням російських військ на Сході країни – питання, які турбують кожного члена нашої громадської організації. Але це історичне випробовування для українців на шляху до свободи ми повинні пройти достойно!
ГО «Громадський Майдан» за рік своєї діяльності проводив пікетування Чортківського військового аеродрому з метою недопущення розкрадання майна; члени організації брали участь в провірці готовності захисних споруд цивільного захисту; в перевірці якості води в Чорткові та обговорювали обґрунтування тарифів на воду; приймали участь в організації міжрайонного показу вишколу вояків; ми проводимо волонтерську роботу по забезпеченні вояків в зоні АТО (доставка амуніції, продуктів харчування, пічок для обігріву), також організовуємо допомогу сім’ям воїнів АТО.
В січні 2015 року ми на зборах організації переобрали голову, яким став Володимир Чепига – знаний у районі громадський діяч, політик, активіст і досвідчений господарник.
Як каже депутат Верховної Ради від нашого округу Олег Степанович Барна, саме у такі рубіжні, критичні моменти для народу й вирішується його доля, випробовується вся міць, вся здатність вистояти перед, здавалося б, непереборним руйнівним ураганом історичних подій і досягнути, наперекір всьому, утвердження своєї волі та реалізації прагнень до свободи і суверенності. І нині кожен може засвідчити свою сміливість і бажання допомогти країні вистояти! Запевняємо, що ми підтримуємо і повсякчас будемо підтримувати нашого натхненника у боротьбі з корупційними діяннями, депутата Верховної Ради України Олега Барну у його нелегкій, проте важливій для країни справі!

Орест Мурава, заступник голови Громадської організації «Громадський Майдан»

***
Шановна Чортківська громадо! ГО «Громадський Майдан» в зв’язку з підняттям тарифів за газ та комунальні послуги, через небувалий скачок цін та нестабільність курсу валюти, з ситуацією на Сході країни проводитиме віче на площі Героїв Майдану 1 квітня 2015 р. о 16 год. Незважаючи на те, що дехто вважає перший день квітня днем сміху, не хочемо, щоб весь український народ через необґрунтовані економічні діяння уряду з цієї дати став на стежку жебрацтва та бідності. Просимо згуртуватися і висловити свою думку усіх, хто не погоджується з таким ставленням уряду до народу!

Володимир Чепига – голова ГО «Громадський Майдан»

***
Громадська організація «Громадський Майдан» від імені бійців батальйону «Збруч» висловлює подяку родинам Л.С.Білика, Р.І.Пахолка, І.М. Задорожного та громадянину, що побажав залишитись невідомим, за допомогу коштами (20 000 грн.) для технічного огляду, комплектації та забезпечення паливно-мастильними матеріалами автомобіля, що знаходиться в розпорядженні даного батальйону. Також за пожертвувані медикаменти, інструменти та продукти харчування.
Віримо і надіємось, що не переведуться в нашому районі благодійники, з допомогою яких ми наближаємо перемогу над російським супостатом.
Хай оберігає Вас Господь і дарує довгі роки життя!

3 коментарі

  1. Орест МУРАВА

    чи отець андрій тоже в регіонах – звинуватять брехливі шепетівські писаки?

  2. Правда

    Прошу Батринчука Б.І. – головного члена штабу національного спротиву публічно в пресі надати інформацію про облік грошей, які надали пані Вовк Марія Михайлівна 13.12.2013 на потреби борців за Україну (це була 10 год ранку, п.ятниця) та пані Лесейко (нотаріус), яка надала 1000 грн у грудні 2013 року, тому що є інформація про не проведення через зошит обліку цих грошей. Тоді постає питання, де ділись ці гроші, призначені на потреби патріотів – чи не засіли вони в кишені любителя наживи Богдана Батринчука? Скоріше всього, що саме в його кишені вони й опинилися, бо всі, хто давній мешканець чорткова і району знають, де є нажива, користь, легкий спосіб заробити – там і Батринчук. Ганьба! Просимо публічного пояснення!