20 листопада 2014 року о 19.00 в актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Т.Шевченка відбудеться  культурно-благодійний захід «Кліо – 2014». Історичний факультет обере свою красуню, яка достойно носитиме титул Міс історичного факультету «Кліо 2014» – образ прекрасної покровительки історії.

Конкурс краси проводиться вп’яте і вже полюбився всім істфаківцям. Є місцем зустрічі активної молоді, яскравим та захоплюючим шоу для учасниць і глядачів.
Цьогоріч він має ще більше значення, адже несе благодійний характер. Глядачі не лише зможуть насолодитись концертом за участі найчарівніших дівчат факультету, а й підтримати українську армію.
Вхід за запрошеннями! Мінімальний благодійний внесок — 10 грн. Всі отримані кошти підуть на підтримку української армії.
Пропонуємо переглянути фотосесію учасниць та визначити «Міс глядацьких симпатій». Для цього в коментарях напишіть номер учасниці, за яку б Ви хотіли віддати свій голос. Приймається один голос від однієї людини (голосувати за цим посиланням Лови Момент!)

Бутриновська Ольга №1

6LIkam3WjEU

Допитлива, запальна, життєлюбна. Мріє реалізувати себе в професії та сім’ї. Хоче навчитись робити якомога більше справ, яких вона не вміє. Девіз дівчини: «Не живи спогадами, створюй спогади!».

Ількович Вікторія №2

MUJ5kpaVwzA

Доброзичлива, цілеспрямована, щаслива. Улюблений вираз Віки: «Sed semel insanivimus omnes». В майбутньому уявляє себе самодостатньою жінкою, яка б змогла реалізувати себе та допомагати в цьому іншим.

Пахомова Юлія №3

pXkUG22qYJA

Енергійна, весела, товариська. Захоплюється історією, та не уявляє свого життя без танцю.  Девізом Юлі є слова латиноамериканського революціонера Ернеста Че Гевари : «Втомився – відпочинь. Але тоді ти ніколи не будеш першим».

Ровінська Єлизавета №4

FSec_zVwd2g

Наполеглива, щира, витривала. Звикла брати від життя все. Живе сьогоднішнім днем. Ліза нагадує всім, що краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше.

Шевченко Влада №5

EFaMlfXZqEc

Творча, харизматична та запальна. Мріє про щасливу родину та пса, з якими буде жити в заміському будинку під мирним небом України. Вірить що підтримка близьких допоможе перемогти.

Гусакова Аліна №6

S0TUOP-76UU

Цілеспрямована, незалежна, норовлива.  Конкурс для Аліни – це чудова нагода відволіктися від буденності та розважитись. Дівчина знає, що перемагає не той, хто сумнівається, а той, хто вірить. А вона вірить у свою перемогу!

Юрчук Крістіна №7

MusQPE_56xQ

Елегантна, цілеспрямована, комунікабельна. Мріє навчитись розмовляти всіма мовами світу. Дуже любить готувати,  в майбутньому бачить себе успішним ресторатором. Крістіна ще зі школи мріяла взяти участь у конкурсі краси, і коли дізналася про «Кліо 2014″ — довго не вагалася.

Вартанян Христина №8

0RVDUAwN1HY

Дружелюбна, креативна,романтична. В  майбутньому хоче захищати права людей і тварин. Від конкурсу чекає нових емоцій, знайомств і приємних вражень.