Державний комітет телебачення і радіомовлення вніс в Кабінет міністрів проект закону “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та їх редакцій”.

Про це повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо, – повідомляє УНІАН. Як наголошується в повідомленні, “проект закону розроблений за участю Національної спілки журналістів України. Його метою є обмеження впливу органів державної влади та органів місцевого самоврядування на діяльність друкованих засобів масової інформації”.
Законопроектом передбачається, що джерелом фінансової підтримки реформованих друкованих ЗМІ місцевої сфери розповсюдження будуть видатки місцевих бюджетів, які не будуть враховуватися при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів. Рішення про надання фінансової підтримки реформованим друкованим ЗМІ місцевої сфери розповсюдження будуть прийматись відповідними місцевими радами.
За орієнтовними розрахунками, на реформування комунальних друкованих ЗМІ необхідні кошти в сумі 120,71 млн грн.

One Response

  1. Максим

    Як де? Чорним по білому написано, що рішення про фінансову підтримку ЗМІ будуть приймати місцеві ради. Котра з газет чи інтернет-видань краще хвалитиме владу – їм і гроші. Сумнівно чи воно щось зміниться, але хтоза, хтозна…