Сільські голови з Чортківщини, а саме – сіл Коцюбинці, Кривеньке, Малі Чорнокінці, Колиндяни, Угринь, Нагірянка, Швайківці, Джурин та екс–сільський голова с.Улашківці глибоко сумують  з приводу передчасної смерті Тамари Щербатюк – незмінної ведучої “Надвечір’я”. Понад чверть століття її програма збирала біля телеекранів глядачів з усієї України. 15 травня незмінної ведучої “Надвечір’я” Тамари Щербатюк не стало…

Була людина – і її немає.

Вона раділа сонцю, як і ми.

Тужила, наче цвіт весняний в гаю,

Як сірий морок падав з висоти.

Тамара Володимирівна запрошувала до студії гостей з усієї України, які збиралися у дружньому, майже родинному колі. Сільські голови з Чортківщини мали також унікальну можливість побувати на телепередачі з Тамарою Щербатюку м. Києві.  4 травня 2012 року на Чортківщину завітала особисто  пані Тамара – ведуча програми «Надвечір`я» на першому національному каналі, щоб показати з голубого екрана наш мальовничий край та його талановитих людей.  Ця передача стала посвятою для усіх матерів, які з любов`ю привели у цей світ нове життя, адже знімалася напередодні шанованого в українців свята – Дня матері і була адресована саме матерям – берегиням сімейного вогнища, люблячим, ніжним, чуйним. Саме їм дарували учасники програми свої вірші, пісні, слова подяки, любові і пошани.

«У наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про Тамару Володимирівну. Царство Їй небесне!», – з сумом мовить від імені сільських голів Ольга Кирилівна Яніцька, сільський голова с. Малі Чорнокінці.