Нотатки з Майдану» – саме таку назву отримала збірка віршів духівника Тернопільської духовної семінарії о. Петра Половка. Повідомили у прес-службі архиєпархії. На презентацію видання, яка відбулася 9 квітня в актовому залі духовного закладу селища Березовиця, зібралися студенти семінарії, які, відтак, розповіли, що спонукою до написання збірки стали криваві події Майдану, які сколихнули не тільки Україну, але й цілий світ.

«Чисте, наповнене безкорисною любов’ю до Бога, ближніх і Батьківщини, серце о. Петра не залишилося байдужим до цього періоду історії нашої Вкраїни, яка писалася мученичою кров’ю на холодній бруківці київських вулиць, – розповідає учасник презентації семінарист Роман Пацула. – Будучи безпосереднім свідком цих темних сторінок великої книги нашої історії і, користаючи даром слова та вмінням римувати, наш поет зумів дуже точно і влучно описати в віршованій формі ті настрої та почуття, які наповнювали стольний град Київ у ці холодні зимові дні».

Семінаристи декламували вірші, а хор виконував пісні, автором яких також є о. Половко. Відтак було представлено особистий сайт о. Петра Половка http://polovko.name/, на якому всі охочі можуть ознайомитися з його творчістю.

http://lypa.com.ua/