16 травня в Чорткові відбувся III Єпархіальний З’їзд Молоді “ТИ ДЛЯ УКРАЇНИ – УКРАЇНА ДЛЯ ТЕБЕ”. Зустріч молоді розпочалася із реєстрації та благословення всіх учасників миром освяченим мощами Блаженної Преподобномучениці Тарсикії.

Опісля розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро (Григорак). У своєму слові до молоді єпископ наголосив на важливості збереженні своєї мови та культури та її розвитку. Також Владика Дмитро виокремив важливість захисту нашої держави та вкотре звернувся із проханням про молитву. Після архиєрейського благословення вся молодь подякувала воїнам АТО, які теж взяли участь у єпархіальному з’їзді. «Дякуємо, що ви з нами! Для кожного з нас ви є героями, які дають нам можливість сьогодні провести цю зустріч молодих людей, які люблять Бога, які люблять Україну! Герої! Герої! Герої!», – наголосив о. Марян Лемчук, голова Молодіжної Комісії Бучацької єпархії УГКЦ, у подячному слові воїнам-героям, – повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ
Не менш важливим у даному дійстві були дві духовні науки, які давав о. Юстиніан Городечний, ЧБМ наголошуючи на 3 мовах любові, зокрема навчаючи і бажаючи всім пристунім, навчитись любити кожного ближнього, так-як Бог полюбив нас: «Агапе» – Безкорислива і щира любов. Також отець разом з молоддю вивчали нові пісні, головним сенсом яких є Любов Божа та те, що кожен покликаний до святості.
Зїзд молоді не міг обійтися без флешмобу: Я люблю Україну; без веселих бансів, ігор та забав, рівно ж і без концерту. На сцені забавляли молодих людей не тільки запрошений гурт «Писанка», але також співачка Людмила Майданик. Свої пісні, пантоміми дарували також інші молоді особи своїм «новопридбаним» друзям, які за один день змогли стати справжньою, великою християнською родиною.