Вчора на сесії Білівської сільської ради Чортківського району депутатами цього населеного пункту одноголосно було прийнято історичне рішення: «Заснувати друкований орган». Газета носитиме назву або «Білівські обрії», або «Білівський часопис».

Нагадаємо нашим читачам, що Білівським сільським головою (це найбільше село у районі, у якому проживає чотири тисячі осіб) є Володимир Шматько – молодий, енергійний чоловік, який, на відміну від інших сільських голів, уміє втілювати в життя сміливі ідеї та проекти, через те і користується авторитетом у місцевих жителів. Йому тільки 26 років. Нещодавно Білівську сільську раду Чортківського району визнали кращою на Тернопільщині і однією з кращих в Україні. Національний проект “Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування” тривав протягом року.  Сільського голову  Володимира Шматька нагородили грамотою “За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування” та медаллю.

Слід зазначити, що Біла благословила на світ журналістів Петра Федоришина, Надію Маховик, Надію Лісову, Михайла Опиханого, Ольгу Смик, Оксану Савіцьку.