У Заліщиках відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений Героям Небесної Сотні і загиблим землякам у зоні АТО. Про це повідомили вуправлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у ньому взяли представники Хмельницької, Чернівецької і Тернопільської областей — команди із міст Заліщики, Чортків, Кіцмань, Чернівці та смт Ярмолинці Хмельницької області.
Організаторами заходу виступили Заліщицька районна державна адміністрація, Заліщицька районна рада, Заліщицька міська рада, Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського Комітету, ПНВА ПП “ЕльГаучо” та Заліщицький аграрний коледж імені Євгена Храпливого, у спортивному залі якого і проходили ігри.
Переможцем змагань стала команда з Чорткова, яка представляла місцевий волейбольний клуб Сапсан (тренер Валерій Міщенко). Спочатку чортківські волейболісти поступилися буковинцям за партіями 1:2, але потім знайшли у собі сили здолати суперників одного за одним.
Найважче протистояння виявилося з хмельницьким Новатором, якого чортківчани переграли “всуху” 2:0 і здобули головний приз турніру та медалі переможців.
У складі команди з Чорткова виступали Ігор Міщенко — капітан, Роман Карачинський, Юрій Карачко, Ігор Старик, Павло Тимчасюк, Денис Гедеон та Олег Зазуляк.
Додамо, що нещодавно чортківчани взяли участь у волейбольному турнірі в Ярмолинцях Хмельницької області, де також здобули перемогу.

Спорт Тернопільщини