Чортківщина втратила в зоні АТО двох бійців: у бою під Іловайськом загинули на початку вересня 27-річний житель села Росохач Чортківського району Денис Громовий, старший оператор гранатометника, боєць 3-го батальйону 51-ї механізованої бригади артилерійського   самохідного   дивізіону і житель Чорткова Роман Ільяшенко, боєць 2-го батальйону 51-ї механізованої бригади артилерійського самохідного дивізіону. Вони загинули за свободу, соборність та цілісність України. Обидва солдати воювали у складі 51-ї (Волинської) механізованої бригади.

Невідомою залишається доля ще одного нашого земляка – Руслана Коцюка із села Джурин. Він також воював у Волинській бригаді (боєць 3-го батальйону), зник безвісти під Іловайськом. Із 28 серпня з ним обірвався зв’язок. Знаємо з власних джерел, що раніше місцеве СБУ контактувало із Міжвідомчим центром допомоги громадянам із питань звільнення полонених і заручників. За попередньою інформацією серед ідентифікованих тіл загиблих його не було. В середині листопада Центр звільнення полонених ГО “Офіцерський корпус”, яким керує генерал-полковник Володимир Рубан оприлюднив список полонених, у кому значиться прізвище нашого земляка.

З полону бойовиків вчора звільнили 146 полонених громадян України, серед них є мешканці Тернопільщини – Олександр Полянка – уродженець Кременця, капітан 51-ї бригади ЗСУ, проживає у місті Володимир-Волинський  і доброволець батальйону «Донбас» Сергій Кушнір з міста Підволочиськ.

Жителі Чортківщини сподіваються, що високі урядники, прикладуть максимум зусиль, щоб визволити з полону і Руслана Коцюка, якого вдома з надією і тривогою чекають дружина і двоє дітей, родичі і друзі.

2 коментарі