Віднедавна ключі електронного підпису можна отримати і в Чорткові. Платники податків Тернопільщини з початку цього року отримали майже 6 тисяч ключів електронного цифрового підпису. Половина цих підписів у підприємців, понад 2 тисячі власників електронного підпису — юридичні, а 870 — фізичні особи. Віднедавна ключі електронного підпису можна отримати і в Чорткові.
Електронний підпис потрібен для подання податкової звітності, розповідають в Державній податковій службі, а також щоб здійснювати інші операції в електронній формі. Така послуга стала доступною для підприємців з травня 2012 року. З того часу платники податків отримали близько 15 тисяч електронних підписів.
– Посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису заборонено передавати іншим особам, користуватись ними має право тільки талюдина, яка їх отримала, — розповідає начальник відділу реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДПС Ігор Вадзюк.
Отримати електронний підпис можна безкоштовно. Для цього потрібно зібрати необхідні документи: реєстраційну картку підприємця, копію паспорта та ідентифікаційного коду та цифровий носій для запису електронного підпису. – Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна у відділі реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою Тернопіль Білецька, 1, ліве крило, перший поверх, 122 кабінет. Телефон для довідок 23-53-61, — каже Ігор Вадзюк.
Віднедавна ключі електронного підпису можна отримати і в Чорткові.