Вийшла друком нова книжка для дітей відомої української письменниці Анни Багряної «Здійснені мрії» – оповідання про дитинство 20-ти видатних українців (Багряна Анна. Здійснені мрії: оповідання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / Київ: Видавець Багрянцев Ю. А., 2015.  с. 64, ISBN 978-966-8929-03-8)

Хто вони, герої нової книжки? Актриса Марія Заньковецька, вчений Ілля Мечников, композитор та хоровий диригент Микола Леонтович, педагог Софія Русова, борець Іван Піддубний, оперна співачка Соломія Крушельницька, помолог і садовод Левко Симиренко, скульптор Михайло Паращук, поет Олександр Олесь, авіаконструктор Ігор Сікорський, балетмейстер і хореограф Василь Авраменко, малярка, скульпторка і письменниця Оксана Лятуринська, лікар і вчений Микола Амосов, поетеса та громадська діячка Олена Теліга, художниця Марія Приймаченко, письменник Іван Багряний, майстриня-вишивальниця Віра Роїк, композитор Володимир Івасюк, політична діячка Слава Стецько та дизайнер одягу Михайло Воронін.

Двадцять видатних постатей, які прославили Україну й назавжди увійшли в її історію. Люди з різних сфер діяльності і з різних куточків України. Деякі з них навіть не були українцями за національністю, проте стали українцями за покликанням…

Варто зазначити, що ілюстрації до оповідань – авторські. Анна Багряна створила їх також сама.

Книжка розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку та на їхніх батьків.

Книгу «Здійснені мрії» можна замовити вже зараз безпосередньо у видавця.

Вартість одного примірника – 25 грн.

Звертайтеся за телефонами: 067 398 6195, 093 085 4302

Електронна адреса: ayuriy@ua.fm