Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення Михайла Сташківа головою Чортківської районної державної адміністрації Тернопільської області.

Відповідне розпорядження № 547/2015-рп від 21 травня 2015 року оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

 

7 коментарів

 1. василь

  Яка різниця чи був на майдані чи не був. Головне щоб людина була порядна, принципова і професіонал. А якщо призначати до влади за принципом “камуфляжу” чи присутності на майдані то ця дорога в нікуди. Якщо Барна і Президент вирішили що Михайло Сташків здатний очолити наш район як професіонал то це добре. А зрештою людині потрібно дати час щоб вона попрацювала хоча два-три місяці і тоді все стане зрозуміло. А на даний момент нема за що ні хвалити ні критикувати.

 2. чортківчанин

  а в нас “губошльопство” люблять. Сташків – заробляв розумом і руками, а дехто лиш наглою брехнею.

 3. інсайдер

  Ви напишіть що це новоспечений господар, коли люди по всій країні та світу виходили на майдани проти януковича і ко, спокійнісінько сидів на заробітках у Франції. А призначили головою РДА бо ж другом Олега Барни.
  Що змінилось в країні – нічого кумівство продовжується

  • критик

   Толку з того що Шепета стояв на майдані, він і в це крісло просмердів? а результату небуло. Добре, що був у Франції бачив як люди живуть, нехай працює, а громада має допомагати підтримати, а не з перших кроків палиці в колеса вставляти!

   • Майданівець

    Поки ми стоЯли на Майдані, Шепета лежав в теплій постелі зі своєю жінкою. А Сташків весь Майдан був з Олегом Барною, от той його і підтримує, вони ніякі не куми і не родичі…