Останнім часом переважна більшість звернень громадян, як в районні так і в обласну приймальні депутата Верховної Ради Івана Стойка стосувалися  занепокоєння  жителів Чортківського та Заліщицького районів  зміною маршруту поїзда №117/118 Київ-Чернівці, який десятки років курсував звичним маршрутом через Чортків і Заліщики. Ним було зручно жителям  Тернопільської області добиратися до місця навчання та роботи. Не секрет, що багато мешканців Чортківського і Заліщицького районів є студентами вищих навчальних закладів  Києва та  працівниками різних  організацій та установ нашої столиці.

Тому, не дивно, що Іван Михайлович отримав сотні скарг, з якими звернулись до нього виборці округу. Серед звернень  також  заяви голови Чортківської районної державної адмінстрації Віктора Шепети, заступника голови Чортківської районної ради Любомира Хруставки, Чортківського міського голови Михайла Вербіцького, Білівського сільського голови, керівництва Заліщицької районної  адміністрації та депутатів Заліщицької районної ради.
Народний депутат негайно відреагував  на ці події.
У парламенті 06.06.2014р. під час “Години запитань до Уряду”, Іван Михайлович  звернувся  з депутатським зверненням до  Міністра інфраструктури України БУРБАКА М.Ю. та  провів особисту розмову з Міністром з даного приводу.
У вівторок, 10.06.2014 р., Іван Стойко спілкувався  з Генеральним директором Укрзалізниці  Остапюком Борисом Олександровичем, який запевнив народного депутата, що найближчим часом буде відновлено рух потягів.
Цього ж дня Іван Михайлович домовився з  Гендиректором Укрзалізниці  про те, що він прийме представника Чортківщини – заступника  Чортківського міського голови  – Волошина Петра Васильовича.
Результатом депутатських звернень та особистих розмов стало відновлення найближчим часом   потягів  Івано-Франківськ – Київ (через Коломию) та додаткового швидкісного потяга  Інтерсіті   Коломия-Тернопіль які курсуватимуть через дані райцентри.
Іван Михайлович дякує всім небайдужим жителям районів за своєчасне реагування стосовно проблем курсування потягів через станції Чортків-Заліщики  і завжди готовий допомогти  людям.

Прес-служба народного депутата Івана Стойка

Безимени-1

Стойко

Стойку

біл

2 коментарі

  1. Активіст

    Свободівець Волошин, відмовився провести громадські слухання, щодо виділення земельної ділянки під Парк памяті Небесної Сотні і навіть не прийшов коли люди самі провели ці слухання. Ганьба. А ще тут вішає лапшу про те що через Чортків буде їздити інтерсіті- вони ж на електротязі, якої в нас немає. зараз забирає найкращі місця для стоянок своїх автобусів та таксі,і вже по ходу мітить на крісло мера, свого конкурента Бевза за допомогою самооборони підловив на їзді пэ’яним, а тепер дружбу з Шепетою водить. Скоро Верба, як Єльцин перепише міську раду на нього і без виборів. Та він мабудь забув що народ вже не той.