Промовисто глибокі слова «Любіть Україну, краплиночку раю…» у виконанні талановитої й надзвичайно артистичної юної зірочки, вихованки й цьогорічної випускниці ДНЗ «Радість» Аполлінарії КОБИЛАШ здивували, вразили й розчулили до тремтіння найпотаємніших душевних струн усіх, хто не так давно мав дивовижну нагоду спостерігати за кроком зо зірок вихованців дошкільних закладів Новодністровська.

І ось 10 червня обдарована дівчинка, єдина з нашого міста, щиро дарувала яскраве сяєво свого маленького, але такого великого водночас українського сердечка, уже на гала-концерті у м. Чернівці у колі близько 200 учасників, котрі вразили незабутніми виступами у різних жанрах.
Привітати дітвору завітали начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ОДА С. М. Микитюк, голова обкому профспілки працівників освіти і науки В. В. Дудчак, котрі щиро наголошували, що патріотичний дух, який панував під час виступів дітей, укотре доводить, що ми – єдині, що ми – нездоланні, що ми – українці, а в Україні підростають достойні громадяни, які спроможні забезпечити гідне майбутнє своєї держави.
Тож на сцені обласного Центру естетичного виховання «Юність Буковини» Поля отримала Грамоту за активну участь в обласному етапі фестивалю дитячого виконавського мистецтва вихованців дошкільних навчальних закладів «Крок до зірок» в номінації «Оригінальний жанр» за підписом директора Департаменту О. М. Палійчук. А вже від батьківської організації садочка майбутній школярці, що восени стане першокласницею, завідуюча ДНЗ «Радість» вручила чудовий подарунок на згадку про цю зоряну мить – портфель.
На запрошення нашої редакції талановита артистка із мамою Наталею завітала на невеличке інтерв’ю, з якого ми дізналися, що Поля дуже любить декламувати й виступати на публіці. Щиро вразило те, що навіть під час запису у нашій радіостудії Аполлінарія не пропустила жодного промовистого жесту, з якими виступала перед глядачами!
Тож нехай ці перші творчі старти надихають на нові здобутки і лише під мирним небом України!

Інна ГОНЧАР

1433944518_dscn3192

image

image (3)