У Чорткові тривають акції на підтримку Всеукраїнського Євромайдану. Кожного дня на центральній площі міста о 16.00 год. священики відправляють молебен за Україну, лунають виступи чортківчан, які не хочуть жити в країні, де правлять бандити.

Вчора, наприклад, виступали депутат та голова постійної комісії з питань бюджету Тернопільської обласної ради Олександр Стадник, який повернувся з Києва, аби взяти участь у позачерговій сесії облради, яка хоче відправити у відставку голову Тернопілької ОДА Валентина Хоптяна, заступник голови районної ради Любомир Хруставка, член страйкового комітету Богдан Батринчук…

Чортківчани намагаються примусити керівництво держави реалізувати євроінтеграційні прагнення українців, а відмову від підписання Асоціації України з Євросоюзом у Вільнюсі трактують як зраду.

“Ми хочемо мирно жити, працювати, розвиватися. Ми хочемо в Європу. Бо ж так далі не можна жити. Нинішня влада себе дискредитувала повністю і втратила підтримку людей, тож має піти у відставку. Ми не хочемо тоталітарного режиму, поліцейської держави. Наші люди гідні європейьского життя!”, –  переконані усі виступаючі.

«Чортківські мітингувальники, – сказав Олександр Стадник, – повісили на столичну “ялинку” національний прапор, який став символом протестних акцій в нашому місті».

Повністю його виступ можна прослухати тут:

2 коментарі

  1. Іван Лютий

    Стадник ніколи не стояв осторонь процесів в країні. Поважаємо його за це і повинні ми мужики рімнятися до нього

  2. член ДВК 2010

    Респект Золотій Пекторалі за новоуведення, на увазі маю такий вид як відео і аудіозаписи-вони змістовнішим роблять сайт. а я ваша постійна читачка, хоч і з сусідньої Польщі,куди мене закинуло життя у пошуках заробітку