Минулої п’ятниці Івана Стечишина «пішли» з посади заступника голови Чортківської РДА з гуманітарних питань. Очікується, що новим гуманітарієм краю стане такий же «крутий» майданівець, як і сам очільник району Віктор Шепета. Обговорюється кандидатура «найбільшого націоналіста Чортківщини» Івана Вівата…

 

***
Першим заступником голови РДА призначено Валерія Запухляка. До цього чоловік працював в Чортківському міжгосподарському підприємстві «Нагірянське», займався підприємницькою діяльністю. Для чортківського загалу ця особа невідома, але відОмість, то «набута річ». Головне пропускати повз вуха те, що буде втовкмачувати у «малу» голову «великий» голова.

****
Голова РДА Віктор Шепета ув своєму інтерв’ю, яке він дав газеті «Голос народу», звинуватив Інтернет-видання, що ті надто часто спотворюють новини із райдержадміністратівського сайту. Єдине, що не сказав Віктор Шепета, що ті вісті/новини на їхньому сайті якісь дуже куці, ніби обрубані, і подаються вони у дусі ще «совкової» звітності.

***
Чортківська районна рада залишилася без голови – у Володимира Заліщука здали нерви, бо, щоб працювати з чортківськими «копитниками», треба мати ще неабияке здоров’я. На цю посаду депутати райради тепер «сватають» «свободівця» Івана Калакайла і «бютівку» Марію Горбаль. Звісно, що Марійка Горбаль має більше досвіду і харизми. Але саме «сватання» має відбутися пізніше….

***
Чортківський штаб національного спротиву у ЗМІ прозвітував про витрачені на організацію Майдану кошти, але кажуть розумні люди, що у головних штабістів чогось ніяк не хоче сходитися дебет з кредитом.

***
Завтра буде продовжено чергову 47-му сесію Чортківської міської ради. На її розгляд виносяться такі питання: звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року, відведення земельних ділянок і теде і тепе. Сесія міської ради, прогнозуються, буде не «штильовою», а «штормовою». Міський голова робить помилку за помилкою: хіба не можна всім депутатам міської ради (винятку не треба робити)  і їхнім родичам виділити одразу по три земельних ділянки? Спокій тоді би запанував у місті і ніхто меру ніякої «солі» на єдне місце не сипав.

***
Хто ще хоче з чортківців зазнимкуватися на пам’ятку поряд з поваленими деревами та їхніми обрубками у «СоснИні» біля монастирської церкви Преображення Господнього, то може це зробити негайно – там ще того «добра» вистарчить з “дідовою” головою.

***
У неділю, 3 серпня, о 14.00 год. Ярослав Дзісяк у читальному залі ЧЦРБ організовує літературні читання «Поезія, обрамлена війною». Просьба до молодих авторів ніякі ґвери зі свого схрону не брати.

***
Почесними громадянами Чорткова цьогоріч стали: оо. Григорій Канак і Михайло Левкович, заслужений лікар України Степан Грицьків, директор краєзнавчого музею Яромир Чорпіта, громадський діяч Петро Дзиндра. Чомусь ніхто, як ми зрозуміли, з міських чиновників не може назвати (хіба не цікаво?) точну кількість людей, які удостоїлись честі отримати таку ж саму нагороду/відзнаку.

***
Жителі міста просять міських чиновників виділити кошти для ремонту телефонного апарату на автобусній станції, бо він дуже часто у їхній довідковій службі ламається – глухне зовсім, а в РЕМ послати запит: чому «ремівці», без попередження і пояснення, виключають світло жителям міста? Хочуть, мабуть, адаптувати чортківців вже тепер до грядущої вОйни.

***
«Усьо пучком», кажуть чортківські школярі і студенти, День знань, як було обіцяно якимись буйними головами в Тернополі, 18 серпня відміняється.

One Response