Нещодавно, 7 травня, відбулась урочиста академія “Живем на білім світі ми для обраної раз назавжди справи” з нагоди відзначення 75-літнього ювілею Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського.

Офіційними гостями ювілейних урочистостей були голова Тернопільської обласної ради Хомінець В.П., який побажав розвитку та процвітання коледжу і вручив грамоти обласної ради працівникам ВНЗ, делегація департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, очолювана директором Крупою Л.Л., представники обласної профспілки працівників освіти і науки, керівники районних органів влади та мерії міста, колеги-педагоги – директори ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на чолі з головою Ради директорів ВНЗ Калушкою В.П.. Вітальні слова дарували коледжанам делегації з Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, керівник – директор Інституту педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор Чайка В.М., з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, керівник – доктор педагогічних наук, професор Завгородня Т.К., з Білгород-Дністровського педагогічного училища, очолював яку викладач Нікіруй М.І., заслужений працівник культури України – колишній випускник музичного відділення коледжу. Високоповажними гостями ювілейних урочистостей були преосвященний Владика Димитрій, правлячий Архієрей Бучацької єпархії УГКЦ, представники духовенства міста Чорткова. До свого першого навчального закладу, який дав старт у професійній діяльності зі словам вдячності та подарунками прибули й колишні випускники – з Тернополя, Одеси, Києва… В концертній програмі урочистої академії “Живем на білім світі ми для обраної раз назавжди справи” виступили народні художні колективи коледжу (художній керівник і режисер програми Гарбуз П.В., ведуча Волощук Н.В.). Особливістю ювілейної дати було відкриття музею історії коледжу та концертно-навчальної літньої естрадної сцени. І саме на цій сцені було продовжено святкування ювілею студентською молоддю – відбувся фестиваль мистецтв “Україна понад усе”, де виступили і викладачі та студенти – господарі свята, і гості з Білгород-Дністровська – вокальне тріо “Зоряне намисто”, і друзі з медичного коледжу м. Чорткова.
… І вже нові справи пишуть історію Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського на шляху до нових ювілейних дат!

http://chpu.te.ua/